Loading ...

درباره ما

درباره ما

 

 

شركت نيرومند پليمر ميراث بر يك واحد صنعتي است كه پروانه تاسيس خود را در بهمن ماه 1351 از وزارت صنايع دريافت نمود. از اواسط دهه 70 اين شرکت شروع به توليد قطعات صنعتي پلاستيكي و قطعات خودرو و همزمان شروع به توليد مواد اوليه مهندسي تقويت شده و پر شده برای واحدهاي قطعه ساز خودرو و واحدهاي صنعتي ديگر نمود که هم اكنون نيز ادامه دارد.

وي‍‍ژگي مواد پلاستيك مهندسي اين است كه داراي مشخصات فني برتري نسبت به پلاستيك هاي معمولي مي باشد. مثلاًً مشخصات ضربه پذيري ، انعطاف ، صلبيت ، مقاومت به خزش ، مقاومت حرارتي ، شعله وري و بسياري مشخصات ديگر در پلاستيك هاي مهندسي نسبت به پلاستيك هاي معمولي براي قطعات صنعتي و خودرو بهتر مي باشد. به همين علت بيشترين كاربرد مواد مهندسي در توليد قطعات خودرو و قطعات صنعتي حساس و برخي محصولات ديگر مي باشد.

همچنين اين شركت از سال 1384 گواهينامه مديريت كيفيت 2000 ISO 9001: را از شركت URS  انگلستان دريافت نموده است و در حال حاضر گواهینامه ISO 9001 : 2008 از شرکت Quality Assured  را دارا می باشد.

 محصولات اين شركت در مواد مهندسي كه مصرف بالايي در ايران دارند از نظر کیفی كاملاً قابل رقابت با انواع خارجي بوده و قیمت آن عموماً ارزانتر از انواع خارجی می باشد.

اهداف شرکت عبارتند از :

1) گسترش هر چه بيشتر رابطه با مشتريان به منظور افزايش سود دو جانبه.

شرکت نیرومند پلیمر مشتریان را همانند عضوی از مجموعه خود می داند. برای دستیابی به این منظور شرکت توجه ویژه ای را معطوف به آموزش كاركنان خود كرده و تمامي كاركنان را درگير طرح توسعه شركت نموده است.

2) رضايت مندي مشتريان از توليدات و خدمات اين شركت و ايجاد يك فضاي مطمئن براي ايشان در هر زمان كه به خدمات اين شركت نياز دارند

به اين منظور واحد مهندسي فروش در هر زمان در خدمت مشتريان می باشد.

بازدید از شرکت توسط مشتریان و آشنایی با روش تولید و کنترل محصول جزء افتخارات واحد مهندسی فروش خواهد بود.

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

www.npolymer.comآدرس وب سایت :

 

 

 

آدرس: شهرک صنعتی عباس آباد ، بلوار سعدی خیابان یکم بوستان خیابان عقاب پلاک 1597

تلفن: 7-36425174-021 - فکس :43850775-021

 sales@npolymer.com - info@npolymer.comایمیل :